100 rocznica odzyskania Niepodległości

c8be231c4188964d866ec0ffa2af

09.11.18 - 10:00
W budynku żłobka odbędzie się uroczystość z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. W tym dniu włączamy się w akcję "Rekord dla Niepodległej". Wspólnie śpiewamy 4 zwrotki Hymnu Narodowego. Prosimy o stroje galowe.

Wędrujmy Razem !

Kochani rodzice, sobota 20 października godz. 10.00 startujemy z pierwszą wycieczką do zdobycia przedszkolnej odznaki turystycznej „Młody Patriota”
Zbiórka Przedszkole Samorządowe nr 2 „KRYSZTAŁEK” godz. 10.00.
Trasa wycieczki bardzo łatwa na rozgrzewkę, można zabrać kiełbaskę na ognisko i plecak z piciem, kanapką. Odwiedzimy Wiciarkę i 100 TON.
Zapraszamy !

Zgubek

18.10.18 (czwartek) godz. 12:15 - Tygrysy i Króliki uczestniczą w akcji "Zgubek" organizowanej przez Straż Miejską.
WAŻNE - prosimy o wygodny ubiór, gdyż zajęcia odbywać się będą w lesie

Tygrysy i Króliki uczestniczą w akcji "Zgubek"

17.10.18 (środa) godz. 12:15 - Tygrysy i Króliki uczestniczą w akcji "Zgubek" organizowanej przez Straż Miejską.
WAŻNE - prosimy o wygodny ubiór, gdyż zajęcia odbywać się będą w lesie

Teatrzyk "Na Straganie"

jezz

03 - X - (środa) - Teatrzyk "Na Straganie" wg J. Brzechwy oraz Jesienny Konkurs z nagrodami (Tygrysy, Króliki) ( w załączniku obrazek)

Pieczony Ziemniak

images

27.09.18 (czwartek) - 15:30 - Serdecznie zapraszamy dzieci ze wszystkich grup Maleństwa, Kubusie, Króliki, Tygryski wraz z rodzicami na zabawy z ziemniakiem!
Grupy starsze wyruszają z SP1 do Przedszkola w Żłobku i odbiór dzieci będzie przy Osiedlu Huty. Zbiórka - boisko Wróbelek. Zapraszamy do wspólnej zabawy.