GRUPA "MALEŃSTWA"

Dziękujemy:
1. Pani Kasi Bieleckiej, mamusi Leo za poprowadzenie warsztatów kulinarnych "Kubusiowe soczki" oraz czytanie bajeczki "Miś lekarz"
2. Za pomoc wprowadzeniu zabaw andrzejkowych:
- pani Marcie Olas- mamusi Łukaszka,
- pani Monice Klapsa- mamusi Gabrysi
- pani Paulinie Jarosławskiej- mamusi Ali
- pani Karolinie Rak-mamusi Olka
3. Dziadkowi Ady, panu Jankowi Dalidowiczowi za prezentację strażacką- było pięknie.
4. Pani Paulince Jarosławskiej- mamusi Ali za wspaniałe warsztaty plastyczne:
- sesja zdjęciowa do Walentynek
- ozdabianie ramek na zdjęcia
- wielkanocne króliczki
4. Rodzicom za słodkości, napoje na uroczystości przedszkolne
Dziękujemy!

GRUPA TYGRYSKI

1. Jak zdrowo, sportowo , radośnie i bezpiecznie spędzać czas w górach dowiedzieliśmy się na spotkaniu z przewodnikiem górskim PTTK panem Pawłem Idzikiem, z okazji Światowego Dnia Turystyki –Dziękują Przedszkolaki!
  2. Poznajemy zawody naszych rodziców czyli najbardziej radosne spotkanie w Urzędzie Miejskim , a wszystko dzięki inicjatywie i zaproszeniu pań: Marty Olas, Anety Żywickiej-Hołownia oraz Agnieszki Swoboda - Dziękują Kochające Tygryski!
  3. Pani Magdalenie Jukniewicz za organizację zabaw ruchowych na boisku Orlika „Biała Dolina” - Dziękują Króliczki i Tygryski!
  4. Leśnikowi, panu Michałowi Orłowskiemu za opowieści leśnika o drzewach naszych lasów – Dziękują Przedszkolaki!
  5. Pani Mai Naumowicz i pani Magdalenie Sobczak za wielką wyprawę w poszukiwaniu agatów oraz poznanie tradycji walońskich- Dziękują Króliczki i Tygryski!
  6. Paniom Samancie Gadawskiej i Ewelinie Gorayskiej - Dziękujemy za towarzyszenie nam podczas wycieczek do szkół! – Tygryski!
  7. Pani Dorocie Romańczuk za prowadzenie w bieżącym roku zajęć z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej – Dziękują Króliczki i Tygryski!
  8. Panu Romanowi Klimkowi za lekcje tenisa na kortach tenisowych „Biała Dolina” w okresie letnio-jesiennym - Dziękują Tygryski!
  9. Pani Agnieszce Czerwińskiej za czytanie Tygryskom – Dziękujemy!
  10. Panu Tomaszowi Gondkowi - za lekcję hutnictwa, bajkowe opowieści , oczarowanie Galerią Ars Sudetica i kryształkowe prezenty - Dziękują Króliczki i Tygryski !
  11. Dzień Misia w Bibliotece Miejskiej – Tygryski dziękują paniom Halince Szyl, Kasi Gogolewskiej i panu Michałowi Gogolewskiemu!
  12. Za muzyczno-taneczną ekspresję przy muzyce świata - pani Ewelinie Gorayskiej ,składają podziękowania – roztańczone Tygryski!
  13. „Co wiemy o uchodźcach?”, czyli wprowadzenie przedszkolaka w tematy ważne – panu Michałowi Pyrkowi - Dziękują Tygryski!
  14. Andrzejkowe zabawy u Tygrysków tylko z udziałem rodziców! Dziękujemy paniom: Agnieszce Czerwińskiej, Samancie Gadawskiej, Monice Szwestkiej i Magdalenie Kroh-Siudak. Kochani Rodzice, jeśli zabawa, to tylko z Wami!
  15. Rodzicom grupy IV Tygryski za bardzo słodki poczęstunek na Andrzejki – Dziękujemy! - Tygryski!
  16. Pani Magdalena Głodek przekazała nam prezenty świąteczne ( darowizna w wysokości 250 zł) Za ten piękny, świąteczny dar składamy szczególne podziękowania – Tygryski!
  17. Rodzicom grupy IV Tygryski za systematyczne dostarczanie chusteczek higienicznych ( w tym mokrych) , papieru ksero – Serdecznie Dziękują Kochające Tygryski!
  18. Uczennicom SP nr 1 Natalii Mazurak i Marcie Burdzińskiej za zaangażowanie się w akcję „Cała Polska czyta Dzieciom” – Dziękują Tygryski!

GRUPA "KRÓLIKI"

Bardzo gorąco dziękujemy Kochanym Rodzicom za przygotowanie słodkości na zabawę andrzejkowa, za świetne czarowanie, za wspólną zabawę. Na szczególne podziękowania zasługują:
Pani Kasia - mama Zuzi,
Pani Kasia - mama Adriana i Alana,
Pani Ewa – mama Oliwiera,
Pani Kamila – ciocia Emilki,
Pani Ania – mama Michała,
Pani Marta – mama Tymonka,
Pani Agnieszka – mama Damianka,
Pani Iwona – mama Antosia

Dziękujemy rodzicom i ich pociechom za udział w konkursie recytatorskim "Zwierzęta Karkonoszy":
Rodzice z dziećmi bardzo się starali
i wiersze o zwierzątkach napisali
wszystkie wiersze wspaniałe
te długie, krótkie i bardzo małe
6 lutego na drewnianej sali wystąpili
I pięknie wiersze przedstawili.
Oceniał gość specjalny myśliwy
W mundurze Pan Roman urodziwy
Nagrody wręczał, gratulował
I pochwał nie żałował