Czyta mama Karolinki - Króliki

Mama Karoliny czytała piękną bajkę o tolerancji, jak łatwo kogoś zranić J. Chmielewskiej "Niebieska niedźwiedzica"

Czytają uczniowie z ZSTiL

28.10.21 - Odwiedzili nas uczniowie, przeczytali dla dzieci oryginalne fragmenty Baśni Braci Grimm

Czyta babcia Janka K. - Kubusie

W ramach realizacji projektu" Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025", Kubusiom Puchatkom czytała Pani Beata - Babcia Janka . Dziękujemy za przekazaną wiedzę , cierpliwość , uśmiech i serce.

Czyta mama Hirka - pani Marta - Maleństwa

23.09. - Grupę Maleństwa odwiedziłą mama Hirka. Przeczytała dla dzieci opowieści o dinozaurach oraz pokazała figurki. Razem bawiliśmy się przy muzyce.

Seniorzy czytają dla Króliczków i Tygrysów

15.11.2021r. w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (Priorytet 3) odbyła się niezwykła lekcja patriotyzmu z naszymi Przedszkolnymi Babciami. Wspólnie utrwaliliśmy wiedzę na temat historii Polski oraz naszego regionu. Tradycją naszego przedszkola jest przekazywanie wiedzy z pokolenia na pokolenie. Za wspólne działania serdecznie dziękujemy Babci Jasi i Babci Danusi.Cieszymy się, że Was mamy. Do wspólnego czytania wszystkich chętnych do przedszkola zapraszamy.

Czyta mama Gabrysi "Króliczkom"

Po raz kolejny odwiedziła nas mama Gabi. Pani Ela przybyła do nas z bratem Gabi, który bardzo grzecznie słuchał z nami przygód Olafa że zbioru znanych dzieciom bajek o Elzie. Pani Ela rozmawiała z dziećmi na temat przedstawionych na rysunku bohaterów i ich przygód. Dziękujemy bardzo za piękne czytanie i miło spędzony czas. Zapraszamy ponownie.