WIGILE ŚWIATA. BOŻE NARODZENIE

Cudowny czas przedświąteczny sprawia, że zjawiają się u nas goście by nam poczytać. Świąteczne czytanie, świątecznych opowieści to sama radość dla tygryska. Pani Renata K . przyniosła ze sobą kilka książek. Opowieści wybrane z książki o tytule „ Wigilie świata” to niezwykłe opisy zwyczajów świątecznych panujących w różnych krajach. Dziękujemy pani Renatce K., za gościnę i wierzymy, że opowieści przez panią czytane, pomogą skrócić i urozmaicić nam czas oczekiwania na święta (22 grudnia 2020r.).

Książki uczą - czyta tato Kamil

W czwartek 5.10.2020 po południu odwiedzili nas rodzice Frania. Pan Kamil, który jest policjantem, przeczytał Maluszkom bajkę pt. "Bezpieczeństwo na drodze". Nauki i wiedzy nigdy za wiele.

Czyta mama Mikołaja - Maleństwa

03.12 - Odwiedziła nas mama Ola, naszego kolegi Mikołaja czytając dla dzieci dwie opowieści o Chrupciu i Franklinie. Przypomnieliśmy sobie ważne słowa o których warto pamiętać codziennie. Dziękujemy pani Oli za wizytę.

Czyta mama Asia - Kubusie

22.10. - Grupę Kubusiów odwiedziła mamusia Zosi D. Pani Asia w ramach projektu "Magiczna Moc Bajek" przeczytała dzieciom niezwykłe pachnące opowieści o wilku, który pachniał truskawkami.Poznaliśmy jego losy i sprawdziliśmy, czy jego zapach się zmienił. Na kartach tej książki umieszczono dwa zapachy o gdy potrzesz zaznaczone na stronach elementy, poczujesz cebulę i truskawki. Dziękujemy za poświęcony nam czas i przeniesienie nas do krainy baśni i bajek.

Czyta mama Oli Ś. - Kubusie

12.11.- Dziś grupę Kubusiów odwiedziła mama Oli. Czytając dzieciom przygody Świnki Pepy oraz jej malutkiego braciszka Georga. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

Czyta mama Gabrysi - Króliczki

14.X.2020 grupę Króliczków odwiedziła mama Gabrysi. W ramach Projektu Czytelniczego Magiczna Moc Bajek Pani Ela przeczytała książkę z serii Disneya "Zwierzogród". Bajka przedstawiła perypetie króliczka Jury hopps i lisa Nicka Bajera. Dzieci dowiedziały się, które zwierzęta są mięsożerne i roślinożerne. Wspólnie kolorowały wiewiórki. Dziękujemy Pani Eli za wspólne zabawy przy muzyce i za piękne czytanie.