16.11.22 Czytanie u Królików

Czyta pani Żaneta kubusiową bajkę. Dziękujemy za super urodzinową zabawę, sto lat Radziu.

CZYTAMY DZIECIOM- BANDA CZARNEJ FROTTE – SKARPETKI POWRACAJĄ

30.09.22 Kilka opowiadań z książeczki "Banda czarnej frotte- skarpetki powracają!" czytała mamusia Lenki. Pani Karolinko serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie.

RODZINNE CZYTANIE NA DYWANIE

05.10.22 Podczas spotkania z tatusiem Tosi słuchaliśmy opowiadań pt. „Jadzia Pętelka bierze kąpiel” i „Będziemy mieli drugie dziecko! Magia serca i miłości”. Kubusie Puchatki pięknie dziękują panu Mirkowi za przekazaną magiczną moc serca, ogromną cierpliwość oraz wspólne zabawy.

Pieski ratują pingwiny

29.09.22 czytanie na nowym dywanie, podczas spotkania z babcią Nikodema słuchaliśmy opowiadań pt. "Pieski ratują pingwiny" i "Chcę być duża". Serdecznie dziękujemy pani Joli za wspólne zabawy i pouczające bajeczki.

Czytanie bajek Maleństwa

03.10.22 Mama Maksa Natalia czytała dzisiaj Maleństwom bajki o zwierzętach. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Podczas wspólnego czytania"Kubusie Puchatki" dowiedziały się jak być mądrym i bezpiecznym przedszkolakiem. Serdecznie dziękujemy Babci Krysi za pouczające spotkanie i wspólne zabawy.