Czyta siostra Kacpra - Tygryski

06.06.22 - "Petson i Findus" czyli książka, którą pokochały Tygryski
oraz wielka niespodzianka książkę, czytała nam dziś ukochana siostra Kacperka Pani Kingo, Dziękujemy!

Czyta mama Karoliny - Króliki

04.03.22 - Odwiedziła nas mama Karoliny przeczytała ulubioną przez dzieci bajkę. Bajka "Tupcio Chrupcio" zachęciła dzieci do zabawy w akwarium. Dziękujemy Pani Ani za piękne czytanie i wspólną zabawę.

Czytają Seniorki

13.04.22 - Dzisiaj odwiedziły nas przedszkolne "babcie"-panie: Jasia, Danusia i Bożenka. Czytały i opowiadały o tradycjach, zwyczajach i symbolach wielkanocnych. (W ramach realizacji projektu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025). Dziękujemy.

Czyta mama Kornelki - Króliki

Grupę "Królików" odwiedziła mama Kornelki. Pięknie dziękujemy za wspólną zabawę i piękne czytanie bajek(W ramach realizacji projektu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025).

Czyta mama Karola - Maleństwa

14.03.22 - Dziękujemy mamusi Karola, Pani Uli za piękne czytanie wiosennych bajeczek oraz wspólną zabawę.

Czyta mama Ewa - Króliki

Rozmawiamy o różnych emocjach z Mamusią Stasia na podstawie zbioru opowiadań"Pora do przedszkola". Dziękujemy!!!(W ramach realizacji projektu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025).