SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM NARCIARSKIM

W dniu 17 czerwca 2019r., gościliśmy panią Edytę G,. ratownika narciarskiego. Z panią Edytą i jej mężem panem Maciejem G., spotykamy się od lat na trasach narciarskim w Jakuszycach. Są naszymi instruktorami , a funkcje te pełnią w ramach przyjaźni. Nasze przedszkolaki od malucha po starszaka doskonalą jazdę na nartach biegowych właśnie pod czujnym okiem państwa Edyty I Macieja G. Na spotkaniu pani Edyta dokonała prezentacji zawodu ratownika narciarskiego. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za okazywaną nam życzliwość i zaangażowanie w rozwój narciarstwa biegowego wśród naszych przedszkolaków.

Spotkanie z Policją


12.06.2019r. Dzieci spotkały się z Panią Policjantką. Pani Policjant przyszła do nas ze specjalnymi ostrzeżeniami przed zbliżającymi się wakacjami. Pani Małgosia uczuliła nas na niebezpieczne sytuacje, które mogą nas spotkać. Tłumaczyła i demonstrowała dzieciom jak należy się zachować w kontakcie z obcą osobą oraz groźnym psem. Dostaliśmy również zadanie, aby przed wakacjami nauczyć się dokładnie swojego adresu, a także daty urodzenia. Za ciekawe i pouczające spotkanie dziękujemy Pani Policjantce. Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych wakacji

RYWALIZACJA SZACHOWA PRZEDSZKOLAKÓW

W bieżącym roku szkolnym 2018/2019 najstarsza grupa przedszkolaków uczestniczyła w zajęciach wprowadzających w krainę szachów. Zajęcia prowadził pan Lech R., prezes Klubu Logicznego. Szachy cieszyły się wśród Tygrysków wielkim zainteresowaniem. W czerwcu , na zakończenie roku
szachowego ( 14 czerwca 2019r. ) pan Lech zorganizował rozgrywki szachowe przedszkolaków. Wszyscy rozgrywający spisali się doskonale. Miło nam donieść, że wyłoniono również zwycięzców. W kategorii dziewczęta medal złoty zdobyła Amelia Z., medal srebrny Zuzanna B., medal brązowy Amelia G. W kategorii chłopcy- medal złoty zdobył Antoni S., medal srebrny Julian T. i medal brązowy Oliwer J. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy panu Lechowi i i mówimy … Do Zobaczenia!

Esplanada 2019

Jak co roku Dzień Dziecka nasze przedszkolaki obchodziły w Rodzinnym Parku Esplanada. 1 czerwca spotkaliśmy się i wszystkie grupy zatańczyły i zaśpiewały repertuar dziecięcy.