BAL JESIENI

Bal jesieni czyli zabawy z jesienią w tle i z rodzicami przy boku ( 21.10.2019r. ). Głównym celem tego spotkania miała byś świetna zabawa , a przy okazji przypomnienie co nieco o pięknej złocistej porze. Na deser taniec- zumba ze smakowitymi kawałkami owoców . Za przygotowanie zabaw i owoców, serdecznie dziękujemy paniom Monice, Dorotce i Magdzie – Tygryski!

Noc w przedszkolu

18.10.19 r - Noc w przedszkolu - W przedszkolu oprócz zabawy raz w roku można zostać na całą noc. Przy ognisku, a także dobrej zabawie z rodzicami. Ze śpiworem i pluszakiem tak mija noc, aż do śniadania o poranku.

TYGRYSKI W BIBLIOTECE

Wycieczka do Biblioteki Miejskiej w Szarskiej Porębie ( 23 października 2019r. ) to spotkanie z cudownymi ludźmi tam pracującymi , kotką o imieniu Sissi oraz spotkanie z książkami , głównie tymi dla małego czytelnika. To również przypomnienie o tym jak funkcjonuje biblioteka i dlaczego warto tu bywać. To, także zaproszenie do udziału w projekcie „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”. Dziękujemy paniom Hani, Kasi i panu Michałowi za cudowną, przemiłą atmosferę. Dziękujemy i mówimy Do Zobaczenia!

SPOTKANIE Z PRZEWODNIKIEM SUDECKIM

Pani Dorota M., babcia naszego kolegi Karola, z zawodu pielęgniarka z miłości do gór Przewodnik Sudecki odwiedziła nas w dniu 21 października 2019r. Wizyta pani Doroty miała charakter prezentacji swojego ukochanego zawodu, a słuchanie jej opowieści to prawdziwa gratka. Puentą jej barwnych opowieści był zabawny wiersz o grzybach. Pani Dorota pięknie opowiada i pięknie czyta! Dziękujemy
i mówimy… Do Zobaczenia!