ZŁOTA KOLEKCJA BAJEK

Nasza koleżanka Wiktoria zaprosiła swoją mamusię do czytania (10 marca 2020 r.). Z wielkiej kolekcji bajek wybrały dla nas dwie. Jedną dla chłopców i jedną dla dziewczynek. Okazało się, że bohaterowie z czytanych książeczek są Tygryskom doskonale znani i lubiani . Super! Książeczki zostały w naszej grupie, możemy je oglądać i nawet… uwaga!... czytać! Dziękujemy pani Aniu za czytanie!

Zajęcia kulinarne - "Króliki" pieką babeczki.

10.03. - Pani Monika i Pani Kasia pomagały w przygotowaniu ciasta. Dzieci dodawały składniki, mieszały i wykładały gotowe ciasto do papierowych foremek. Zapach piekących się babeczek wypełnił całe przedszkole. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy ozdabianiu babeczek kolorową polewą, kolorowymi pisakami i lentylki. Mniam, mniam.. Dziękujemy!

WOLONTARIAT-WOLONTARIUSZ

Wolontariat – dobrowolna i świadoma pomoc, praca na rzecz innych, za którą nie utrzymuje się pieniędzy. Taką oto definicję wolontariatu przedstawiła pani Magdalena W. na zajęciach z Tygryskami ( 3 marca 2020r. ). Poznaliśmy cechy wolontariusza i jakże szeroką gamę jego działań na rzecz innych w tym również zwierząt. Pani Magda ma serce i duszę wolontariusza ,od dawna prowadzi działania na rzecz innych, robi to z pasją i zaraża tym nas i naszych rodziców. Dziękujmy!!! Dziękujemy pani Magdo i Do Zobaczenia!

Ruch to zdrowie wiedzą o tym Króliki

Dzieci wraz z mamą Gabrysi i Anielki wesoło bawiły się w rytmie disco. Dziękujemy Pani Monice i Pani Kasi za wspólną zabawę.