Trzeba się ruszać!

14.12.20 Króliczki rozpoczęły dzień zabawami z wykorzystaniem metod aktywnych. W zabawie uruchomiliśmy wszystkie grupy mięśniowe, łączyliśmy ruch z muzyką oraz mieliśmy okazję do spontanicznych działań i wyrażania radości. Po odpoczynku wybraliśmy się na zdrowy spacer w okolicy przedszkola i sprawdziliśmy nasze "zgubkowe"szałasy. Pogoda nam dopisała i humorki też.

LETNIA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

22.06.2018r. Kto z nas nie lubi lata? Któż nie czeka na wakacje, na letnie, słoneczne dni? Na luz, labę i relaks? Żeby uczcić lato, które do nas przyszło i postraszyło nas trochę deszczową pogodą, zorganizowaliśmy Letnią Olimpiadę Przedszkolaka. Po koniecznej w tym chłodnym dniu rozgrzewce i odpaleniu "olimpijskiego ognia" każdy przedszkolak zmierzył się z dziewięcioma przygotowanymi dyscyplinami. Był slalom hokejowy, rzut do kosza, bieg przez płotki, toczenie kuli, skok w dal, strzał na bramkę, rzut do celu, sprint oraz tor przeszkód. Po wzięciu udziału w tych dyscyplinach, wszystkim zrobiło się gorąco i nikt nie pamiętał o pochmurnym niebie.
Każdy uczestnik olimpiady został nagrodzony drobnym upominkiem.
NIECH ŻYJE LATO!!! NIECH ŻYJĄ WAKACJE!!!

Ruch to zdrowie!

10.12.20. Każda okazja jest dobra aby się poruszać. Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu są super! A wiedzą o tym Króliczki, które chętnie w nich uczestniczą. Ćwiczymy dla zdrowia.

ZAWODY ROWEROWE

16 czerwca odbyły się kolejny raz zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży na terenie dolnej stacji kolei linowej na Szrenicę. Nasi mali sportowcy z przedszkola również brali w nich udział. Spisali się na medal. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody w poszczególnych grupach wiekowych. Gratulujemy przedszkolakom.