W roku 2021/2022 - Nasze przedszkole brało udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Gramy Zmysłami", "Miasto w oczach dziecka" oraz "Mamo, tato wolę wodę".

LEŚNIK DOBRYM GOSPODARZEM LASU

Konkurs plastyczny "Leśnik dobrym gospodarzem lasu". Wyróżnienie dla Zosi D. Gratulacje!!

“Na początku była miłość - Moja Rodzina”

Na IV. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka w Krakowie wysłaliśmy 9 prac plastycznych. Celem konkursu było zachęcanie dorosłych do rozmów z dziećmi na temat wartości rodziny w ich życiu oraz rozwijanie talentów plastycznych. Dziękujemy wszystkim dzieciom.

Finał konkursu "Pokaż, co jest pięknego w przyrodzie" - Bukowiec

Mamy zaszczyt donieść, że I miejsce w konkursie plastycznym „Pokaż to, co jest piękne w przyrodzie” ( w kategorii przedszkola) zajął Adam Moszumański- Krupej Gratulujemy! Za najlepsze przebranie o charakterze ekologicznym wyróżnienia otrzymały Karolina Baca i Inga Mitryniuk super, prawda? A, że finał konkursów ekologicznych w ramach programu „Edukacja Ekologiczna ZGK – Czyste Karkonosze – był pełen atrakcji i wspaniałej zabawy, zobaczcie sami Dziękujemy towarzyszącym nam Rodzicom Pani Kasi i pani Agnieszce Gratulujemy laureatom i za rok powtórka.