Finał konkursu "Pokaż, co jest pięknego w przyrodzie" - Bukowiec

Mamy zaszczyt donieść, że I miejsce w konkursie plastycznym „Pokaż to, co jest piękne w przyrodzie” ( w kategorii przedszkola) zajął Adam Moszumański- Krupej Gratulujemy! Za najlepsze przebranie o charakterze ekologicznym wyróżnienia otrzymały Karolina Baca i Inga Mitryniuk super, prawda? A, że finał konkursów ekologicznych w ramach programu „Edukacja Ekologiczna ZGK – Czyste Karkonosze – był pełen atrakcji i wspaniałej zabawy, zobaczcie sami Dziękujemy towarzyszącym nam Rodzicom Pani Kasi i pani Agnieszce Gratulujemy laureatom i za rok powtórka.

“Pokaż to, co jest piękne w przyrodzie”

Na Konkurs Ekologiczny “Pokaż to, co jest piękne w przyrodzie” realizowany w ramach programu “Edukacja ekologiczna Związku Gmin Karkonoskich - Czyste Karkonosze” przedszkolaki przygotowały 20 prac plastycznych. Celem konkursu było m.in.: pobudzanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszej części społeczeństwa oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej. Wszystkim dzieciom życzymy sukcesów.

"Leśnik dobrym gospodarzem lasu"

{galelry}2022-06-26c{/gallery}

Konkurs plastyczny "Leśnik dobrym gospodarzem lasu". Wyróżnienie dla Zosi D. Gratulacje!!

“MOJE MAGICZNE BOŻE NARODZENIE”

Grudzień -2021 - Na Powiatowy Konkurs Plastyczny “MOJE MAGICZNE BOŻE NARODZENIE” wysłaliśmy 10 prac do Zespołu Placówek Pozaszkolnych - Centrum Wspierania Uzdolnień w Jeleniej Górze. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację tematu.