"ŚWIAT MOJEJ WYOBRAŹNI" - Podsumowanie

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Świat mojej wyobraźni", złożone z artystów plastyków oraz artystów malarzy, oceniło /24.11.2017r/ prace konkursowe, przekazane do MDK "Muflon" w Jeleniej Górze. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: 5-7 lat oraz 8-12 lat.
Prace naszych dzieci znalazły uznanie w oczach Jury, które zadecydowało, że zostaną one umieszczone na wystawie. Zwiedzający ekspozycję w MDK "Muflon" mogli podziwiać prace naszych przedszkolaków z grupy "Tygrysków": Leny Duk, Leny Kałafut, Oskara Guldy, Olgi Pyrek, Mai Kirylczuk, Witka Pyrka, Daniela Purzyńskiego oraz Michała Nowosielskiego.
Gratulujemy!

KONKURS PLASTYCZNY - "MOJE MIEJSCE, MÓJ ŚWIAT "

Konkurs plastyczny „Moje miejsce, mój świat” został zorganizowany prze Miejski Dom Kultury „Muflon”, mający swoją siedzibę przy ul. Cieplickiej 172 w Jeleniej górze – Sobieszów. Celem tego konkursu było pobudzenie i rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci, prezentacje i popularyzacje dziecięcej twórczości plastycznej oraz wykształcenie artystycznego spojrzenia na miejsce, w którym mieszkają. Wszystkie prace są piękne, niestety jury wybierze tylko trzy prace, a które dowiemy się 12 grudnia, kiedy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Powodzenia
Grupa III „Króliki”
1. Michał Baca
2. Zuzanna Boewerdt 2prace
3. Emilia Buchla
4. Damian Drozdek
5. Karolina Genovese
6. Aldona Gondek
7. Oliwier Jachimowicz
8. Szymon Kruczkowski
9. Tymoteusz Mucha
10. Grzegorz Popczyk
11. Antoni Sinicki
12. Natan Świderski
13. Julian Trojanowski

Grupa IV „ Tygryski”
1. Hanna Gadawska 2 prace
2. Daniel Purzyński
3. Witold Pyrek 2 prace
4. Julia Głodek
5. Lena Duk
6. Lena Kałafut 2 prace

LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. "ŚWIAT KRASNALI"

Możemy pogratulować kolejnych wygranych naszym przedszkolakom. W dniu 12.12.2017r. na posiedzeniu komisji konkursowej wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego pt. "Świat krasnali". Na konkurs wpłynęło 109 prac z terenu powiatu jeleniogórskiego. Komisja konkursowa brała pod uwagę zgodność z regulaminem, estetykę oraz samodzielność młodych artystów.
Z naszego przedszkola nagrodzeni zostali:
Grupa I – 3 latki – Łukasz Olas i Emil Szulczyński
Grupa II – 4 latki – Jan Ciszewicz, Adrianna Sinicka
Grupa III – 5 latki – Michał Baca, Maja Zielińska
Grupa IV – 6 latki – Witold Pyrek oraz Michał Stodolski
Gratulujemy laureatom!

Na uroczystość wręczenia nagród zapraszamy 20.12.2017r. o godz. 17.00 do Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. M. Skłodowskiej 12 w Jeleniej Górze.

ŚWIAT KRASNALI – KONKURS POWIATOWY

08.12.2017r. Do Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze przy ul. M. Skłodowskiej – Curie złożyliśmy po 10 prac dzieci z każdej grupy wiekowej z naszego przedszkola. Temat konkursu był bardzo wdzięczny i każdy chętnie przystąpił do jego realizacji. Świat Krasnali jest bowiem bardzo bliski każdemu dziecku. Dzieci z zapałem rysowały i malowały portrety krasnali, ich świat, życie, pracę jaką wykonują, pojawiały się całe wioski oraz autoportrety z krasnalami. Prace były piękna i kolorowe. Ciekawe, czy jurorom spodobają się tak samo jak nam.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

20171211