Przegląd Piosenki Patriotycznej

28.11.18 r. - Zuzanna Boewerdt - Przegląd Piosenki Patriotycznej - Przedszkolne nr 2 w Piechowicach.

"OGRÓD MOICH MARZEŃ" – WYNIKI KONKURSU

20.06.2018 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu plastycznego pt. "Ogród moich marzeń", organizowanego przez MDK w Jeleniej Górze. Konkurs organizowany był w trzech kategoriach wiekowych: 6-8 lat; 9-12 lat oraz 13-16 lat.

Miło nam poinformować, że wśród zwycięzców najmłodszej grupy wiekowej znaleźli się –

Julia Głodek oraz Jan Swoboda.

Serdecznie gratulujemy im sukcesu!!!

Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Sto lat dla Polski"

08.11.18 r W domu Kultury Wrocław - Śródmieście odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego "Sto lat dla Polski". Maja Kirylczuk i Zuzanna Boewerdt są finalistkami konkursu, otrzymały nagrody z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty p. Romana Kowalczyka. Praca Zuzanny została wykorzystana w zaproszeniu na tę uroczystość. Dyplomy otrzymali również opiekunowie grup p. Grażyna N. i Janina W.
Gratulujemy!

SPOTKANIE W BUKOWCU – FINAŁ KONKURSU "CZYSTE KARKONOSZE"

Po raz kolejny 6.06.2018r. mogliśmy gościć na terenie pałacu Bukowiec, gdzie ma swoją siedzibę Związek Gmin Karkonoskich. Jury konkursowe, w ramach realizowanego programu "Edukacja ekologiczna Związku Gmin Karkonoskich – Czyste Karkonosze", wyłoniło laureatów XXV edycji konkursu pt."Czyste Karkonosze – Środowisko naturalne, w którym pragnę żyć".
Do finału zakwalifikowane zostały prace nastepujących dzieci z naszego przedszkola:
Grupa I – Leo Boewerdt, Jaś Borkowski, Łukasz Olas, Dominik Drozdek,
Grupa II – Szczepan Linke, Martynka Tańska,
Grupa III – Maja Zielińska, Aldonka Gondek, Zuzia Boewerdt, Amelka Graf, Julian Trojanowski,
Grupa IV – Olgierd Fidor, Hania Gadawska, Maja Kirylczuk, Witold Pyrek, Lena Kałafut
W środę wszystkie wymienione dzieci pojechały do Pałacu w Bukowcu, gdzie czekało na nie jak zwykle mnóstwo atrakcji. W trakcie finału uczestniczyły w różnych grach i zabawach oraz w uroczystym posadzeniu drzew w ramach akcji "Sto drzew na stulecie niepodległości". Mogły posłuchać występu zespołu wokalnego. Brały udział w konkursie "Malowanie na szkle" oraz w Parkowym Letnim Biegu Piastów. Natomiast wszystkie osoby, które miały przygotowany strój, wzięły udział w konkursie na "Najbardziej pomysłowe przebranie o charakterze ekologicznym".
Zabawa była super, a zakończyło ją wyłonienie finalistów konkursu. Wśród nich znalazła się na I miejscu Maja Zielińska oraz wyróżnienie Leo Bowerdt którym serdecznie gratulujemy!!!