"Nie dla śmieci w lesie"

Z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pt. „NIE dla ŚMIECI w lesie!” zorganizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg we Wrocławiu, Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych we Wrocławiu oraz Chemeko System. Po obejrzeniu 321 prac nadesłanych na konkurs, komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

Wielkie gratulacje dla zwycięzców! Kategoria Przedszkole – dzieci młodsze, pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Ring – grupa Kubusie Puchatki

Wyróżnienia otrzymały:
Zofia Domarecka( Kubusie)
Nela Jarosławska,(Kubusie)
Julia Kancelarczyk,(Kubusie)
Hanna Maruszczyk,(Kubusie)
Lena Piątek,(Maleństwa)
Julia Strzelecka,(Kubusie)
Aleksandra Śpiewak,(Kubusie)
Amelia Woch,(Maleństwa)

"Dbamy o przyrodę oszczędzamy cenną wodę"

Wręczenia nagród za konkurs "Dbamy o przyrodę oszczędzamy cenną wodę" zorganizowany przez Miasto Szklarska Poręba i Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji. Gratulujemy laureatom i dziękujemy organizatorom za piękne nagrody :)

Razem na Święta

„Razem na Święta” 2020 to akcja MEN, w której zachęca się uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii akcja ta miała charakter bardziej wewnętrzny ale staraliśmy się by wykonane działania dotarły do osób, do których były skierowane. W ramach akcji grupy przedszkolne piekły i dekorowały pierniczki. Tworzyły świąteczne stroiki, ozdoby, łańcuchy, dekoracje, życzenia, aby potem przekazać je m.in. pracownikom zaprzyjaźnionego z przedszkolem żłobka, seniorom oraz najbliższym nam, naszym rodzinom. „Króliczki” przekazały samodzielnie wykonane kartki świąteczne swojej koleżance, która po operacji przebywa w domu. Wspaniałym finałem tej akcji było „Dziecięce Kolędowanie 2020”, gdzie przedszkolaki wystąpiły z pięknym programem świątecznym

dyplomrazemnaswieta2021

BIEG PIASTÓW – PODSUMOWANIE KONKURSU

11.03.2020r. przedszkolaki, które wykonały prace na Konkurs Plastyczny „Bieg Piastów w oczach dzieci i młodzieży” otrzymały nagrody i dyplomy od dyrektor Biegu Piastów Kai Sznajdrowicz – Kręcichwost i Anety Kubieli z Informacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie.

Wyniki konkursu:
I miejsce zajęła Martyna Tańska
II miejsce zajęła Ada Michałowicz
III miejsce zajęła Jagoda Sobolewska
Wyróżnienie – wszyscy uczestnicy

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!