Kreatywny Przedszkolak - Certyfikat

W tym roku nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Kreatywny Przedszkolak. Głównym celem  projektu było kreatywne i twórcze działania nauczycieli z przedszkolakami oraz uruchamianie twórczości dzieci, by potrafiły zrobić „coś z niczego”. Doskonalenie umiejętności: planowania pracy, logicznego myślenia, doskonalenia motoryki małej, obowiązkowości, koncentracji i skupienia, współpracy, porządkowania swojego miejsca pracy… traktuję jako efekt uboczny kreatywnych i twórczych działań w ramach projektu. Integracja grona nauczycieli oraz wspólna inspiracja.

Konkurs Światowy Dzień Wody

Laureaci konkursu Światowy Dzień Wody nagrody ufundował Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji oraz Miasto Szklarska Poręba.
Nagroda specjalna dla Karola Ż.

Magiczna Moc Bajek - certyfikat

Nasze Przedszkole brało udział w kolejnej edycji projektu czytelniczego "Magiczna Moc Bajek". Głównym celem Projektu jest promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposobu na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych u dzieci w wieku przedszkolnym wobec osób z niepełnosprawnością.

certyfikat magiczna moc 12

"Nie dla śmieci w lesie"

I miejsce - Zuzanna R. - 4 lata, Kubusie;
Wyróżnienia: