HEJ KOLĘDA, KOLĘDA!

18.12.2018r. Nasza koleżanka Ada, jako jedyna z naszego przedszkola, wzięła udział w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który miał miejsce w Wojcieszycach. Swoim wykonaniem kolędy "Przybieżeli do Betlejem" zdobyła wyróżnienie w grupie solistów i przywiozła dla przedszkola Dyplom z podziękowaniami. Aduniu, gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!

Dolnośląski Konkurs Plastyczny "Sto lat dla Polski"

08.11.18 r W domu Kultury Wrocław - Śródmieście odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego "Sto lat dla Polski". Maja Kirylczuk i Zuzanna Boewerdt są finalistkami konkursu, otrzymały nagrody z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty p. Romana Kowalczyka. Praca Zuzanny została wykorzystana w zaproszeniu na tę uroczystość. Dyplomy otrzymali również opiekunowie grup p. Grażyna N. i Janina W.
Gratulujemy!

Przegląd Piosenki Patriotycznej

28.11.18 r. - Zuzanna Boewerdt - Przegląd Piosenki Patriotycznej - Przedszkolne nr 2 w Piechowicach.

"OGRÓD MOICH MARZEŃ" – WYNIKI KONKURSU

 20.06.2018 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu plastycznego pt. "Ogród moich marzeń", organizowanego przez MDK w Jeleniej Górze. Konkurs organizowany był w trzech kategoriach wiekowych: 6-8 lat; 9-12 lat oraz 13-16 lat.

Miło nam poinformować, że wśród zwycięzców najmłodszej grupy wiekowej znaleźli się – 

Julia Głodek oraz Jan Swoboda.

 Serdecznie gratulujemy im sukcesu!!!