WAKACYJNY KONKURS PLASTYCZNY

Na „Wakacyjny konkurs plastyczny – zamki i pałace Dolnego Śląska. Radość odkrywania – pasja tworzenia” wysłaliśmy dwie prace, które wykonały: Lena Kałafut i Maja Kirylczuk. Celem konkursu jest wyłonienie pracy, która zostanie wykorzystana w kampanii promującej Dolny Śląsk.  Życzymy dziewczynkom, żeby to właśnie ich prace zostały wykorzystane do stworzenia projektu plakatu promującego atrakcje turystyczne Dolnego Śląska.
Powodzenia!

WRĘCZENIE NAGRÓD PRZEZ STRAŻ POŻARNĄ

70 lecie Przedszkola Samorządowego nr 2 było okazją do wręczenia nagród dal uczestników konkursu "Strażak uczy, pomaga, ratuje":
W grupie dzieci 3-5 lat:
I miejsce - Aldona Gondek
II miejsce: Jan SwobodA
III miejsce- Michał Stodolski
IV miejsce- Michał Baca
V miejsce- Amelia Zawadziło
W grupie dzieci 6 letnich:
I miejsce - Oliwia Kapucka
II miejsce- Konrad Iwanicki
III miejsce- Hanna Malawska
IV miejsce- Weronika Plewińska
V miejsce- Pola Jukniewicz

Gratulujemy dzieciom!!!

MOJA RODZINA

Celem Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „MOJA RODZINA” było:

•    Uwrażliwienie dzieci na rolę rodziny
•    Rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację tematu.

Do Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze wysłaliśmy 32 prace plastyczne

MALEŃSTWA                         KUBUSIE PUCHATKI             KRÓLICZKI
Jan Ciszewicz                        Olga Pyrek                         Maja Kirylczuk
Gabriel Danysz                      Aldona Gondek                  Julia Pleszczyńska
Jan Fiszer                              Emilia Buchla                      Borys Piotrowski
Karol Gonik                            Amelia Graf                        Lena Duk
Dorota Juralewicz                  Maja Zielińska                    Michał Stodolski
Julia Klimek                            Michał Baca                        Mateusz Olas
Szczepan Linke                      Zuzanna Boewerdt            Lena Kałafut
Zofia Powiecka                       Julian Trojanowski             Michał Nowosielski
Benjamin Rudkowski              Amelia Zawadziłło              Zuzanna Jóźwiak
Nikodem Serafin                    Grzegorz Popczyk               Witold Pyrek
                                                                                         Zuzanna Siudak
                                                                                         Julia Głodek

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "112 RATUJE ŻYCIE"

W eliminacjach powiatowych II edycji konkursu plastycznego "112 ratuje życie" wzięło udział 13 prac dzieci z grupy "Króliczków". Miło nam poinformować, że aż 5 z nich zostało nagrodzonych.
III miejsce zajęła Zuzia Siudak,
IV miejsca należą ex aequo do Leny Kałafut i Mateusza Olasa,
a wyróżnienia otrzymali Lena Duk oraz Daniel Purzyński.
Wymienione dzieci 24.05.2017 r. osobiście odebrały piękne nagrody z rąk jurorów. Wręczenie nagród odbyło się z wielką pompą na placu MDK-u w Jeleniej Górze, gdzie dodatkowymi atrakcjami były pokazy służb mundurowych, które związane są z alarmowym numerem 112.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!