"ŚWIAT MOJEJ WYOBRAŹNI" - Podsumowanie

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Świat mojej wyobraźni", złożone z artystów plastyków oraz artystów malarzy, oceniło /24.11.2017r/ prace konkursowe, przekazane do MDK "Muflon" w Jeleniej Górze. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: 5-7 lat oraz 8-12 lat.
Prace naszych dzieci znalazły uznanie w oczach Jury, które zadecydowało, że zostaną one umieszczone na wystawie. Zwiedzający ekspozycję w MDK "Muflon" mogli podziwiać prace naszych przedszkolaków z grupy "Tygrysków": Leny Duk, Leny Kałafut, Oskara Guldy, Olgi Pyrek, Mai Kirylczuk, Witka Pyrka, Daniela Purzyńskiego oraz Michała Nowosielskiego.
Gratulujemy!

KONKURS PLASTYCZNY - "MOJE MIEJSCE, MÓJ ŚWIAT "

Konkurs plastyczny „Moje miejsce, mój świat” został zorganizowany prze Miejski Dom Kultury „Muflon”, mający swoją siedzibę przy ul. Cieplickiej 172 w Jeleniej górze – Sobieszów. Celem tego konkursu było pobudzenie i rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci, prezentacje i popularyzacje dziecięcej twórczości plastycznej oraz wykształcenie artystycznego spojrzenia na miejsce, w którym mieszkają. Wszystkie prace są piękne, niestety jury wybierze tylko trzy prace, a które dowiemy się 12 grudnia, kiedy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu. Powodzenia
Grupa III „Króliki”

4. Julia Głodek
5. Lena Duk
6. Lena Kałafut 2 prace

LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. "ŚWIAT KRASNALI"

Możemy pogratulować kolejnych wygranych naszym przedszkolakom. W dniu 12.12.2017r. na posiedzeniu komisji konkursowej wyłoniono zwycięzców konkursu plastycznego pt. "Świat krasnali". Na konkurs wpłynęło 109 prac z terenu powiatu jeleniogórskiego. Komisja konkursowa brała pod uwagę zgodność z regulaminem, estetykę oraz samodzielność młodych artystów.
Z naszego przedszkola nagrodzeni zostali:
Grupa I – 3 latki – Łukasz Olas i Emil Szulczyński
Grupa II – 4 latki – Jan Ciszewicz, Adrianna Sinicka
Grupa III – 5 latki – Michał Baca, Maja Zielińska
Grupa IV – 6 latki – Witold Pyrek oraz Michał Stodolski
Gratulujemy laureatom!

Na uroczystość wręczenia nagród zapraszamy 20.12.2017r. o godz. 17.00 do Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. M. Skłodowskiej 12 w Jeleniej Górze.

ŚWIAT KRASNALI – KONKURS POWIATOWY

08.12.2017r. Do Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze przy ul. M. Skłodowskiej – Curie złożyliśmy po 10 prac dzieci z każdej grupy wiekowej z naszego przedszkola. Temat konkursu był bardzo wdzięczny i każdy chętnie przystąpił do jego realizacji. Świat Krasnali jest bowiem bardzo bliski każdemu dziecku. Dzieci z zapałem rysowały i malowały portrety krasnali, ich świat, życie, pracę jaką wykonują, pojawiały się całe wioski oraz autoportrety z krasnalami. Prace były piękna i kolorowe. Ciekawe, czy jurorom spodobają się tak samo jak nam.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

20171211