02.06.26 – Ostatnie zajęcia biathlonowe z panią Kamilą w przedszkolu. Sówki bardzo dziękują za wspólnie spędzony czas, piękne prezenty. Do zobaczenia już w szkole UKS
Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.